Sissejuhatus…

Tere!

Olen ema. 172 cm pikk, kõhna. Pikad juuksed. Sirged. Alati patsis, et neist kas või natukenegi alles jääks. Dressipüksid. Vasakul põlvel pudruplekk ja paremal reiel shokolaaditriip. Pusa. Nöörid on ammu välja tiritud ja kaelus pidevas selle küljes rippumisest lonti vajunud. Sokid. Üks on, teine tõmmati jalast. Nägu ja kaks vaegnägelikku silma on ka sõrmejälgi täis prilliklaaside taga.

Olen kahvanägu. Valge, kaame ja eestlane. Päikest näeb praegusel ajal vaid telekast, vahel vaatan youtubest.

Mul on tütar. 72 cm, veel kõhnem. Krussis juuksed. Väga lokkis. Mitte kunagi patsis, kuna ma lihtsalt ei suuda teda nii kaua mööda tuba taga ajada,et patsi teha saaks. Sukapüksid. Triibulised. Pluus. Kollane. Eest pudruplekiga. Sokid…. pole enam jalas. Kaks must silma ja 4 hammast.

Ta on mikrofon. Pikk, peenike ja suure koheva soenguga. Pruun nagu shokolaad. Pole oma ema moodi.. Siiski, samuti eestlane.. Vähemalt passi järgi. Väga kiire ja kõikjale ulatuvate kätega. Pudrumäärimises kõva käsi. Karjumise maailmameister.

Meil on kodu. Paraja suurusega. WCs kasvab õunapuu. Ise joonistasin . Muidu oli selline tunne, nagu kirstus käiks pissil. Köök. Alatihti nõusid täis. Elutoas telekas, arvuti ja muu mitte nii vajalik sisustus.Magamistuba. Suur voodi. Pool sellest on magatav. Teine pool vajab madratsi vahetust.

Olen õpilane. Usin, alati valmis õppima ja eksamid on lemmik magustoit. Minust saab uus alamakstud ületöötav meditsiiniõde. Sara on laps. Tööl ei käi. Koolis ka mitte. See on luksus, mida naudivad vaid 10 kuused.

See siin on meie lugu!

Uue postituseni kallis lugeja…

 

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

One Response to Sissejuhatus…

  1. miiu says:

    hurraa! jääme ootama 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s